logo-artmedik.svg
  801 407 777

INDYWIDUALNA OPIEKA INSTYTUCJONALNA

Dla firm i klubów sportowych

Prowadzisz firmę lub klub sportowy? Chciałbyś zapewnić swoim pracownikom bądź zawodnikom dostęp do pełnego wachlarza usług medycznych, nie tracąc przy tym czasu na wyszukiwanie wizyt i umawianie badań? Zrobimy to za Ciebie. Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik proponuje pomoc Indywidualnego Opiekuna Instytucjonalnego, który krok po kroku przeprowadzi firmę przez wszystkie formalności. 

Indywidualna Opieka Instytucjonalna to informacje o ofercie z zakresu medycyny pracy, medycyny sportowej, lekarzach, dostępnych terminach wizyt, programach profilaktycznych, badaniach, a także rozliczanie usług – wszystko w jednym miejscu. Szybko, skutecznie i bez kolejek.

Jak działa system Indywidualnej Opieki Instytucjonalnej?

Analiza i koordynacja

Opiekun medyczny analizuje i koordynuje "drogę zdrowotną” pracowników firmy od chwili przekroczenia progu przychodni, przez cały okres leczenia i badań, umawia wizyty, pilnuje terminów badań okresowych, rozlicza kontrakty.

Analiza i koordynacja

Współpraca ze specjalistami

Dzięki współpracy Świętokrzyskiego Centrum Medycznego Artmedik z wieloma specjalistami oraz podmiotami leczniczymi, takimi jak: przychodnie, szpitale, pracownie diagnostyczne, apteki, firma bądź klub sportowy dostaje od opiekuna informacje o znacznie szerszym zakresie usług, niż oferują pojedyncze podmioty lecznicze funkcjonujące w naszym regionie.

Informacja i doradztwo

Opiekun medyczny pełni również funkcję doradczą - informuje firmę i jej pracowników o prowadzonych programach i badaniach profilaktycznych, badaniach okresowych, pomaga w kwestiach rozliczeń współpracując z działem kadr i księgowości.

Informacja i doradztwo

Więcej na temat medycyny pracy TUTAJ

Więcej na temat medycyny sportowej TUTAJ

Infolinia: 801 407 777


 ARTMEDIK SP. Z O.O.   

       801 407 777        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      ul. Małogoska 25 28-300 Jędrzejów

Polityka prywatności i polityka plików cookies

    design:     pawelkrol.it