GRUPA ARTMEDIK W MEDIACH

Jedno z niewielu w Polsce Laboratorium Biomechaniki działa przy Szpitalu Kieleckim świętego Aleksandra, będącym częścią grupy Artmedik. Komu służy, jakie badania oferuje, na czym one polegają? – o tym w mediach.
Bezinwazyjna metoda usuwania guzów macicy lub kości stosowana jest w Szpitalu Kieleckim świętego Aleksandra należącym do grupy Artmedik. O nowoczesnym rozwiązaniu oferowanym Pacjentom napisał dziennik „Echo Dnia”:
Otwarcie Świętokrzyskiego Centrum Medycznego przy ulicy Robotniczej 1 zapowiada Radio Kielce:
W Centrum Diagnozowania Padaczki zlokalizowanym przy Szpitalu Kieleckim działa bezpłatny Punkt Konsultacyjny Diety Ketogennej pomocnej w leczeniu padaczki lekoopornej. Więcej na ten temat w materiale Radia eM:
W Laboratorium Biomechaniki w Szpitalu Kieleckim ruszył program badawczy mający na celu opracowanie nowej metody przewidywania złamań osteoporotycznych kręgosłupa. W ciągu roku bezpłatnie zostanie przebadanych 1400 osób z grupy ryzyka. Szczegóły w materiale TVP Kielce:
Szpital Specjalistyczny w Jędrzejowie, jako pierwszy spoza Kielc podpisał umowę z Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym w Podzamczu Chęcińskim na dostarczanie próbek krwi pępowinowej do Publicznego Banku Komórek Macierzystych. Szczegóły w Radiu Kielce:
O działalności Centrum Diagnozowania Padaczki w Szpitalu Kieleckim informuje TVP Kielce:
Nowoczesny aparat rentgenowski znalazł się na wyposażeniu Szpitala Kieleckiego. Dzięki dostawce do łączenia obrazów będzie tu można wykonać zdjęcia, jakie na tradycyjnym sprzęcie RTG są niemożliwe - całego kręgosłupa i całych kończyn. Taką możliwość dają nieliczne ośrodki medyczne w kraju. Szczegółowe informacje na Onecie: